Butelka termiczna Hot&Cold Delimano Brava

Only %1 left
SKU
99-1000200963
Rating:
100 % of 100
As low as 76,99 zł

Butelka termiczna Hot&Cold Delimano Brava jest poręczna i idealnie zmieści się w większości samochodowych uchwytów na kubki. Nalejesz do niej ulubiony napar i będziesz cieszyć się nim cały poranek poza domem. Utrzymuje temperaturę ciepłych napojów do 24 godzin, a zimnych do 6 godzin, więc stanowi świetne rozwiązanie przez cały rok. Dostępna w 2 pojemnościach: 500 i 750 ml.

Ciesz się gorącym lub zimnym napojem gdziekolwiek jesteś

Wędrówki za miastem, szusowanie na nartach, jazda na rowerze lub po prostu dojazdy do pracy są łatwiejsze, jeśli masz w pobliżu ulubiony gorący napój – herbatę, kawę czy kakao. A co może być lepszego na gorącej plaży niż szklanka przyjemnie zimnej wody, soku lub innego orzeźwiającego napoju? Zapomnij o nieporęcznej torbie utrzymującej temperaturę i odkryj zalety butelki termicznej Hot&Cold Delimano Brava!

Ta wyjątkowa butelka termiczna może być używana do zimnych i gorących napojów, dzięki czemu jest przydatna przez cały rok. Jest dostępna w dwóch różnych pojemnościach (500 ml i 750 ml) i w 3 kolorach - miętowym, białym i różowym. Butelka wykonana jest ze stali nierdzewnej i wyposażona w dodatkową miedzianą izolację. Utrzymuje temperaturę gorących napojów do 24 godzin, a zimnych do 6 godzin.

Butelka termiczna - właściwa temperatura we właściwym czasie

Obiad w szkole lub pracy, herbata dla dwojga podczas podziwiania rozgwieżdżonego nieba, łyk orzeźwiającej kawy w samochodzie, w autobusie lub metrze - wszyscy uwielbiamy gorące napoje, więc dlaczego nie mieć ich cały czas przy sobie? Butelka termiczna sprawi, że napoje będą gorące aż przez 24 godziny, więc możesz nawet wlać do niej gorącą zupę na późny obiad lub kolację.

A jeśli chcesz, aby napój był zimny w cieplejsze dni, nie martw się - możesz użyć butelki i wypełnić ją wodą, domowym smoothie, mrożoną kawą lub napojem bezalkoholowym i cieszyć się orzeźwiającym chłodem przez 6 godzin.

Z butelką termiczną Hot&Cold Delimano Brava będziesz mieć pod ręką napoje o odpowiedniej temperaturze przez cały rok!

Korpus ze stali nierdzewnej z miedzianą izolacją

Baza butelki wykonana jest z najwyższej jakości stali nierdzewnej, którą wzbogacono dodatkową miedzianą izolacją. Dzięki temu napoje dłużej utrzymują swoją temperaturę. Technologia podwójnej próżni - warstwa próżni (podciśnienie) pomiędzy dwiema ściankami - zapewnia długotrwałą izolację.

Szczelna, a tym samym odporna na wyciekanie konstrukcja gwarantuje maksymalne zabezpieczenie Twojego ulubionego napoju. Dodatkowo butelka posiada szeroki wlot o średnicy 4 cm, więc do środka można włożyć nawet kostki lodu, aby napój dłużej pozostał chłodny.

Butelka jest znakomicie zaprojektowana i idealnie leży w dłoni. Jej powierzchnia zapewnia stabilny chwyt, więc, butelka nie wyślizgnie Ci się z dłoni.

Specyfikacja techniczna:

 • Materiał:

  • Stal nierdzewna,

  • PP + silikon

  • miedziana powłoka

  • Pojemność: 500/ 750ml

  • Dostępna w trzech kolorach: białym, miętowym i różowym

  • Pokrywka ze stali nierdzewnej z silikonową uszczelką

More Information
Marka Delimano
Linie Delimano Brava
SKU 99-1000200963
CPR item ID 1000200963
Short Description

Butelka termiczna Hot&Cold Delimano Brava jest poręczna i idealnie zmieści się w większości samochodowych uchwytów na kubki. Nalejesz do niej ulubiony napar i będziesz cieszyć się nim cały poranek poza domem. Utrzymuje temperaturę ciepłych napojów do 24 godzin, a zimnych do 6 godzin, więc stanowi świetne rozwiązanie przez cały rok. Dostępna w 2 pojemnościach: 500 i 750 ml.

Status Enabled
Publish Nie
Canonical Brand delimano
Widziane w TV Nie
Use default grouped product design Nie
Dostępność online Tak
Promocjee Discounted
Product type Kitchen Utensils
Enable export for this product Nie
Enable Google Nie
Enable Zbozi Nie
Number of installments 0
Write Your Own Review
You're reviewing:Butelka termiczna Hot&Cold Delimano Brava
Your Rating