Zestaw do gotowania Flamenco Stone Legend (opakowanie zastępcze)

Only 2 left
SKU
110053577
Rating:
100 % of 100
409,99 zł

Zestaw, który będzie idealnym wsparciem podczas gotowania. Składa się z patelni, garnka do mleka oraz rondla. Naczynia zostały pokryte powłoką nieprzywierającą Quantanium® umożliwiającą gotowanie przy użyciu minimalnej ilości tłuszczu

UWAGA! Produkt wysyłany jest w opakowaniu zastępczym!

UWAGA! Produkt wysyłany jest w opakowaniu zastępczym!

Zdrowe smażenie i gotowanie

Patelnia oraz rondel zostały wyposażone w powłokę, która umożliwia beztłuszczowe przygotowywanie potraw. Powłokę Quantanium® stanowi 5 warstw nanoszonych na naczynie metodą natryskową. Oprócz wzmacniających cząsteczek tytanu, zawiera także cząsteczki prawdziwego kamienia i dodatek miedzi. Naczynia wzbogacone o cząsteczki kamienia nie tylko stopniowo uwalniają ciepło do przygotowywanych potraw, ale również nadają im głębi smaku, którą uzyskasz jedynie gotując na kamieniu.

Patelnia i rondel zostały wykonane z materiałów przyjaznych środowisku i nietoksycznych (w 100% wolnych od PFOA). Powierzchnia do smażenia jest bardzo odporna na zarysowania, dzięki czemu żadne szkodliwe związki chemiczne nie dostaną się do Twoich potraw! Dodatkowo powłoka nieprzywierająca pozwoli Ci gotować przy użyciu minimalnej ilości tłuszczu - Twoje dania będą zdrowsze i mniej kaloryczne. Naczynia są odpowiednie do wszystkich rodzajów kuchenek - gazowych, elektrycznych, ceramicznych, a także indukcyjnych.

Wymiary:

 • rondel: średnica - 16 cm, pojemność - 1,4 l.

Idealny garnek do mleka i nie tylko

Garnek kamienny idealnie sprawdzi się nie tylko przy podgrzewaniu mleka, ale też innych delikatnych napojów. Ma średnicę 14 cm, wysokie ścianki i pojemność 1,8 l, dzięki czemu nic z niego nie wykipi. 

Został wykonany przy użyciu tradycyjnych materiałów, jak kamień oraz emalia z jedwabną siatką, dzięki czemu doskonale rozprowadza i gromadzi ciepło. Wyposażono go również w nieprzywierającą kamienną powłokę, do powstania której nie użyto związków PFOA oraz innych szkodliwych substancji. Jest odpowiedni do wszystkich rodzajów kuchenek - gazowych, elektrycznych, ceramicznych, a także indukcyjnych.

Zalety i cechy naczyń Flamenco Stone Legend:

 • Nietoksyczne materiały, w 100% wolne od PFOA - szkodliwe substancje chemiczne nie przedostają się do potraw.
 • Powłoka o niezwykłej odporności na zarysowania jest bezpieczna dla zdrowia, ponieważ nie chłonie szkodliwych chemikaliów.
 • Powłoka Quantanium® jest wzmocniona naturalnymi cząsteczkami mineralnymi kamienia, tytanu i miedzi.
 • Naczynia z cząsteczkami miedzi szybciej się nagrzewają, skracając czas przygotowywania potraw i przynosząc oszczędności!
 • Cząsteczki kamienia utrzymują ciepło i stopniowo przekazują je przygotowywanym produktom, przez co naturalne soki, witaminy oraz smaki zostają w potrawach.
 • Idealne do posiłków niskotłuszczowych, które przygotujemy, dodając tylko kroplę oleju.
 • Zachowują tradycyjny smak potraw jakby były przygotowywane na prawdziwym kamieniu.
 • Ich nieprzywierająca powłoka nie traci z czasem swoich właściwości.
 • Nadają się do używania z metalowymi przyborami.
 • Można je myć w zmywarce.
More Information
SKU 110053577
Navision ID 110053577
CPR item ID 1000167633
Status Enabled
Publish Tak
Marka Delimano
Linie Delimano Stone Legend Flamenco
Short Description

Zestaw, który będzie idealnym wsparciem podczas gotowania. Składa się z patelni, garnka do mleka oraz rondla. Naczynia zostały pokryte powłoką nieprzywierającą Quantanium® umożliwiającą gotowanie przy użyciu minimalnej ilości tłuszczu

UWAGA! Produkt wysyłany jest w opakowaniu zastępczym!

Widziane w TV Nie
Canonical Brand delimano
Use default grouped product design Nie
Dostępność online Nie
Promocjee Club Price
Można myć w zmywarce Nie
Czujnik ciepła Nie
Enable export for this product Tak
Enable Google Nie
Enable Zbozi Nie
Number of installments 0
Write Your Own Review
You're reviewing:Zestaw do gotowania Flamenco Stone Legend (opakowanie zastępcze)
Your Rating