Maskotka Emotion Mini Owl II

Only %1 left
SKU
99-1000179263

Emotion Owl Mini Dormeo to uroczy prezent dla każdego, kto nie boi się swoich uczuć. Teraz do rodziny sów dołącza zielona Goody-Coo i biała Blushy-Hoo, reprezentujące nieśmiałość i zadowolenie. Maskotki wypełniono miękkimi mikrowłóknami Wellsleep. Idealne na prezent dla siebie lub bliskiej osoby. Wysokość: 16 cm. Można prać w pralce w temp. 30°C.

Sowa na każdy nastrój

Mądra sowa wie, że zrozumienie emocji jest podstawą zdrowych relacji ze sobą i innymi. Teraz Ty lub bliska Ci osoba możecie bliżej przyjrzeć się swoim uczuciom dzięki temu miękkiemu, sympatycznemu towarzyszowi. Pluszową sowę można prać. Jest na tyle mała, że można ją ze sobą wszędzie zabrać, by móc ją przytulić czy po prostu się nią pobawić. To przyjaciel, któremu możesz powierzyć swoje uczucia.

Zobacz tutaj pozostałe Emotion Owl Mini

Dormeo Emotion Mini Owl II Dormeo Emotion Mini Owl II Dormeo Emotion Mini Owl II Dormeo Emotion Mini Owl II Dormeo Emotion Mini Owl II Dormeo Emotion Mini Owl II

Poznawanie uczuć z pluszowym przyjacielem

Gdy dziecko odkrywa świat, zaczyna poznawać emocje i uczy się, jak skutecznie sobie z nimi radzić, dzieląc się swoimi radościami i obawami z innymi. Emotion Owl Mini Dormeo dają Ci szansę odkrywać świat emocji wraz z dzieckiem w bezpieczny i zabawny sposób. Co to znaczy być nieśmiałym lub zadowolonym? Jak się czujesz, gdy zrobisz coś niewłaściwego? A jak wtedy, gdy widzisz kogoś, kogo kochasz? Co Cię przeraża, a co sprawia, że się uśmiechasz? Zyskaj świadomość tych uczuć i pozwól otoczyć się miłością i bezpieczeństwem.

 • Dormeo Emotion Mini Owl II

  GOODY-COO

  Sowa Goody-Coo wie, że świat może czasami przyprawiać o złe samopoczucie. Twoja prawdziwa siła znajduje się jednak wewnątrz Ciebie. Możesz zrobić wiele, aby poczuć się lepiej. Pamiętaj, że to, co dzieje się w Twoim wnętrzu odzwierciedla wydarzenia, które rozgrywają się w świecie zewnętrznym.

  Goody-Coo nauczy Cię, że sekret dobrego samopoczucia zawsze kryje w Twoim wnętrzu.

 • Dormeo Emotion Mini Owl II

  BLUSHY-HOO

  Blushy-Hoo to sowa, która bywa nieśmiała i cicha. Czasami czuje się nieswojo w nowych sytuacjach i w towarzystwie ludzi, których nie zna. Dlatego dobrze rozumie, jak trudno jest czasami pokazać swoje prawdziwe oblicze.

  Blushy-Hoo pomoże Ci poczuć się swobodnie w kontaktach z innymi i pokaże, że możesz być nieśmiały, a przy tym zachwycać innych swoim wewnętrznym blaskiem.

Wiele korzyści płynących ze zdrowia emocjonalnego

Badania pokazują, że zdrowie emocjonalne może pomóc Ci cieszyć się szczęśliwszym i bardziej spełnionym życiem. Ludzie, którzy dobrze radzą sobie ze swoimi i cudzymi emocjami, mają:

 • szczęśliwsze, stabilniejsze relacje,
 • zbudowaną pewność siebie i bardziej pozytywnie odbierają świat,
 • lepsze wyniki w szkole i pracy,
 • mniej problemów behawioralnych,
 • lepszą uwagę i skupienie,
 • spokojniejszy sen w nocy i więcej energii w dzień.
Dormeo Emotion Mini Owl II

Nowe emocje do odkrycia

Do rodziny Emotion Owl Mini Dormeo dołączają zielona Goody-Hoo i biała Blushy-Hoo, wyrażające uczucie nieśmiałości i zadowolenia. Każda sowa ma niepowtarzalny wygląd i urok, któremu nie będziesz w stanie się oprzeć. Będą idealnymi towarzyszami podczas zabawy, drzemki i w wielu innych okolicznościach.

Dormeo Emotion Mini Owl II

Zabierz je, gdzie chcesz i zadbaj o ich higieniczną czystość

Każda Emotion Owl Mini Dormeo ma 16 cm wysokości i 14 cm szerokości. Jej rozmiar sprawia, że poręczna, idealna do przytulania i zabawy, a także na tyle mała, że można ją spakować i zabrać ze sobą na wycieczkę. Sowy są wypełnione mikrowłóknami Wellsleep, których miękkość i puszystość pokochasz. Można je bez obaw prać w pralce w temperaturze 30°C, więc zawsze będą świeże i higienicznie czyste - bez względu na to, jak często po nie sięgasz lub jak daleko z nimi podróżujesz.

Emotion Owl Dormeo Hoo-Hoo 3w1

Mają takie same kolory i cechy, jak Emotion Owl Mini, ale są większe! Oto one!

More Information
Marka Dormeo
SKU 99-1000179263
CPR item ID 1000179263
Short Description

Emotion Owl Mini Dormeo to uroczy prezent dla każdego, kto nie boi się swoich uczuć. Teraz do rodziny sów dołącza zielona Goody-Coo i biała Blushy-Hoo, reprezentujące nieśmiałość i zadowolenie. Maskotki wypełniono miękkimi mikrowłóknami Wellsleep. Idealne na prezent dla siebie lub bliskiej osoby. Wysokość: 16 cm. Można prać w pralce w temp. 30°C.

Status Enabled
Publish Nie
Canonical Brand dormeo
Widziane w TV Nie
Use default grouped product design Nie
Dostępność online Nie
Promocjee Discounted
Product type Toys
Dodatkowe cechy Pranie w 30°C.
Wymiary Wysokość: 16cm; szerokość: 16cm
Material 100% poliester, zaawansowane mikrowłókna Wellsleep
Program Dormeo salon
Enable export for this product Nie
Enable Google Nie
Google Categories Baby & Toddler > Baby Toys & Activity Equipment
Enable Zbozi Nie
Number of installments 0
Write Your Own Review
You're reviewing:Maskotka Emotion Mini Owl II
Your Rating