Maskotka Emotion Mini Owl Family

Only %1 left
SKU
99-1000216597
Rating:
100 % of 100
As low as 49,99 zł

Celebruj rodzinną atmosferę z sześcioma uroczymi miękkimi zabawkami. To trzy pokolenia zapewniające sobie miłość i wsparcie: tata, mama, syn, córka, dziadek i babcia. Pluszowe sowy łączą w sobie zachwycający design i wysokiej jakości materiały spod znaku Dormeo. Każda zabawka ma około 16 cm wysokości, jest miękka, puszysta i odpowiednia do prania w temperaturze 30°C.

Postaw rodzinę na pierwszym miejscu, aby stworzyć fundament szczęśliwego życia

Pomóż stworzyć bezpieczne, zdrowsze i bardziej wspierające środowisko dla dziecka, celebrując wartości rodzinne. Dobre relacje z najbliższymi i więzy miłości, które tworzą się we wczesnym dzieciństwie, zapewniają siłę i pewność siebie potrzebną do stawienia czoła dużym i małym wyzwaniom, które wszyscy napotykamy. Ponadto mogą być niewyczerpanym źródłem spokoju i dobrego samopoczucia przez całe nasze życie.

Dormeo Emotion Mini Owl Family Dormeo Emotion Mini Owl Family Dormeo Emotion Mini Owl Family Dormeo Emotion Mini Owl Family Dormeo Emotion Mini Owl Family Dormeo Emotion Mini Owl Family

Poznaj nowych przyjaciół – sowią rodzinkę skorą do zabawy!

Nowe Emotion Owl Mini to rodzinka, z którą można się zaprzyjaźnić, bawić i dzielić się swoimi sekretami. To przecież rodzina daje przestrzeń, w której dzieci poznają świat i siebie same. Nabywają też umiejętności przetrwania i rozwoju, używania zmysłów i poznawania wartości.

 • Dormeo Emotion Mini Owl Family

  Mama sowa

  Uczy dzieci o tym, co dobre i złe. Najlepiej obdarowuje uściskami i buziakami, zwłaszcza gdy podczas zabaw na zewnątrz dziecko skaleczy się czy zadrapie.

  Jest bardzo dumna z sukcesów swoich dzieci, nawet jeśli są to naprawdę małe rzeczy. Zawsze zachęca swoje pociechy do robienia tego, co kochają - czy to gry w piłkę nożną, czy gry na perkusji.

 • Dormeo Emotion Mini Owl Family

  Tata sowa

  Uczy dzieci, że życie to jedna wielka przygoda. Pokazuje im, jak jeździć na rowerze, wspinać się na najwyższe drzewa i pływać w głębinach. Wie również, że czasami pociechy muszą się uczyć i rozwijać, popełniając błędy. Zapewnia im przestrzeń pełną bezpieczeństwa, gdy podejmują próby i ponoszą porażki.

  Zawsze też czuwa nad małymi sówkami, chroniąc je przed niebezpieczeństwami, a jednocześnie zachęcając je do niezależności, dodając im siły i pewności siebie.

 • Dormeo Emotion Mini Owl Family

  Babcia sowa

  Lubi przeglądać albumy ze zdjęciami i pokazywać dzieciom, że życie jest najpiękniejsze, gdy ma się kochającą rodzinę, z którą tworzy się niezapomniane wspomnienia.

  Zawsze oferuje pomoc, udzielając mądrych rad lub po prostu w ciszy przytulając pociechy i ocierając ich łzy w trudnych chwilach.

 • Dormeo Emotion Mini Owl Family

  Dziadek sowa

  Uwielbia krzyżówki, łamigłówki, opowiada najzabawniejsze dowcipy, uczy gier karcianych i zabawnych sztuczek oraz odkrywa przed dziećmi nowy świat muzyki, choć w rzeczywistości muzyka ta nie jest już nowa i ma swoje lata.

  Pociechy mogą mu powierzać najróżniejsze sekrety, ponieważ nigdy nikomu nie zdradza tajemnic i nie wyśmiewa się z żadnej błahostki. Młodsze sowy mogą się na nim wzorować bez względu na to, czy są już duże i ile mają lat.

 • Dormeo Emotion Mini Owl Family

  Siostra sowa

  Ma najbujniejszą wyobraźnię na świecie. Czasem śpiewa karaoke i udaje, że gra w teledysku albo skacze na trampolinie, wcielając się w rolę astronautki.

  Uczy brata tajemnego języka, który tylko oni rozumieją. Lubi nocne rozmowy z rodzeństwem, kiedy mama i tata myślą, że dzieci już dawno śpią.

 • Dormeo Emotion Mini Owl Family

  Brat sowa

  Zawsze jest gotowy do zabawy, zwłaszcza jeśli można się przy niej ubrudzić. Uwielbia wszelkie sporty na świeżym powietrzu, psoty i zabawy od wschodu do zachodu słońca.

  Uczy swoją siostrę, jak się obronić w razie niebezpieczeństwa i jest zarówno jej pozytywnym wzorem do naśladowania, jak i prawdziwym wsparciem. Zawsze ją wysłucha bez oceniania, a ona może być pewna, że ma najlepszego przyjaciela na całe życie.

Rodzina na ogromny wpływ na życie dziecka

Rodzina Emotion Owl Mini od Dormeo została stworzona, aby uczyć dzieci, jak ważna jest rodzina. To znacznie więcej niż tylko urocze i miękkie pluszowe zabawki, z którymi dzieci mogą spać lub które mogą przytulić.

 • Użyj sowiej rodziny, aby pomóc dzieciom zrozumieć, jak dynamiczne są relacje, aby budować silniejsze więzi między członkami swojej rodziny i dbać o dobre kontakty z innymi ludźmi.
 • Wykorzystaj pluszaki do odgrywania ról, pomysłowej zabawy, rozmawiania z dziećmi o znaczeniu bliskich relacji i uczenia ich o historii swojej rodziny.
Dormeo Emotion Mini Owl Family

Specjalny klips pozwala sowom się przytulić

Wszystkie mini sowy mają również nową, specjalnie zaprojektowaną funkcję - klips na skrzydłach, dzięki któremu mogą się przytulić. To ważne, ponieważ uściski są jednym z najważniejszych przejawów miłości.

Dormeo Emotion Mini Owl Family

Poznaj rodzinę Emotion Owl Mini od Dormeo

Każda z 16-centymetrowych sów ma większego, 33-centymetrowego przyjaciela. Emotion Owl mogą być używane jako pluszowa zabawka lub poduszka. W komplecie znajdziesz miękki koc z polaru, dzięki któremu pociecha może być zawsze gotowa na drzemkę lub zabawę.

Poznaj je teraz

Dormeo Emotion Mini Owl Family
More Information
Marka Dormeo
SKU 99-1000216597
CPR item ID 1000216597
Short Description

Celebruj rodzinną atmosferę z sześcioma uroczymi miękkimi zabawkami. To trzy pokolenia zapewniające sobie miłość i wsparcie: tata, mama, syn, córka, dziadek i babcia. Pluszowe sowy łączą w sobie zachwycający design i wysokiej jakości materiały spod znaku Dormeo. Każda zabawka ma około 16 cm wysokości, jest miękka, puszysta i odpowiednia do prania w temperaturze 30°C.

Status Enabled
Publish Nie
Canonical Brand dormeo
Widziane w TV Nie
Use default grouped product design Nie
Dostępność online Tak
Promocjee Discounted
Product type Toys
Dodatkowe cechy Pranie w 30°C
Material poliester
Program Dormeo salon
Enable export for this product Nie
Enable Google Nie
Enable Zbozi Nie
Number of installments 0
Write Your Own Review
You're reviewing:Maskotka Emotion Mini Owl Family
Your Rating