Legowisko Ergo Pet Comfort

Only %1 left
SKU
99-1000196240
Rating:
100 % of 100

Dormeo od wielu lat oferuje produkty pozwalające cieszyć się zdrowym snem. Teraz komfortowy wypoczynek zapewnisz także swojemu pupilowi. Ergonomiczne legowisko Dormeo Ergo Pet Comfort wykonano z pianki z pamięcią kształtu Ecocell, dzięki czemu gwarantuje pełnię komfortu. Wodoodporne pokrowce możesz zdjąć i wyprać w temperaturze 40 stopni Celsjusza. Legowisko jest dostępne w dwóch rozmiarach.

Zapewnij psu lub kotu zdrowy sen

Dormeo od wielu lat pozostaje ekspertem w zakresie zdrowego snu. Teraz zapewnisz go również swoim czworonogom. Dzięki nowemu legowisku Dormeo Ergo Pet Comfort zagwarantujesz swoim pupilom maksimum komfortu. Ten wyjątkowy produkt został zaprojektowany po to, aby stworzyć jeszcze lepsze miejsce odpoczynku dla Twojego zwierzaka.

Nie jest tajemnicą, że zwierzęta uwielbiają spać. Psy drzemią od 12 do 18 godzin dziennie, a koty odpoczywają średnio od 15 do 20 godzin w ciągu doby. Z tego względu tak ważne jest, aby zapewnić im odpowiednie warunki odpoczynku. Legowisko Dormeo Ergo Pet Comfort pozwoli Ci stworzyć kącik, w którym Twój pupil będzie czuć się komfortowo i bezpiecznie. Produkt zagwarantuje jednocześnie odpowiedni poziom higieny i zapewni czworonogom właściwe wsparcie dla poszczególnych partii ciała.

Ergonomiczne legowisko dla zdrowia i wygody Twojego czworonoga

Legowisko dla zwierząt zaprojektowano w oparciu o dwie innowacyjne technologie Dormeo gwarantujące zdrowy sen.

  • Rdzeń legowiska wykonano z pianki z pamięcią kształtu Ecocell o trójwymiarowej strukturze komórkowej. Dzięki temu materiał umożliwia odpowiednią cyrkulację powietrza, pozwalając Twojemu pupilowi spać w suchym i higienicznym miejscu. Dodatkowo pianka zapewnia punktowe podparcie poszczególnych partii ciała Twojego zwierzaka.
  • Powierzchnia legowiska jest wykończona warstwą Ergo opracowaną przez specjalistów Kosmodisk będących ekspertami w zakresie zdrowia kręgosłupa. Jej wyjątkowy, ergonomiczny kształt zapewni optymalne wsparcie dla ciała, gwarantując komfortowy wypoczynek. To szczególnie ważne w przypadku starszych psów i kotów, u których często pojawiają się problemy zdrowotne w postaci zapalenia stawów czy dysplazji stawu biodrowego, powodujące trudności w poruszaniu się oraz ból.

Odpowiednie legowisko jest wskazane także dla szczeniąt oraz kociąt. Oprócz tego, że wspomaga prawidłowy rozwój organizmu, daje im również wygodę i poczucie bezpieczeństwa.

Higieniczne legowisko dla Twojego zwierzaka

Rdzeń produktu wykonano z innowacyjnej pianki, zapewniającej właściwą cyrkulację powietrza. Dzięki temu legowisko pozostaje suche i pozwala zadbać o higienę. Wodoodporne poszewki nie chłoną zapachów i są odporne na zabrudzenia. Łatwo je zdejmiesz i upierzesz w pralce w temperaturze 40 stopni Celsjusza. Robiąc to regularnie, sprawisz, że miejsce odpoczynku Twojego czworonoga będzie wolne od zarazków, sierści czy łupieżu. Zapewnisz mu więc czystość i komfort, na jaki zasługuje.

Legowisko w dwóch rozmiarach dopasowane do potrzeb Twojego pupila

Legowisko jest dostępne w dwóch rozmiarach. Dla kotów i mniejszych psów idealny będzie model 65,5x50x15,5 cm. Z kolei dla dużych psów możesz wybrać wariant o wymiarach 84,5x70x16,6 cm. W ten sposób Twój pupil będzie mógł się wygodnie ułożyć i drzemać po dniu pełnym przygód spędzonym na spacerach, bieganiu i skakaniu. Legowisko jest lekkie i łatwe do przenoszenia, więc zabierzesz je ze sobą w podróż. Dzięki temu w dowolnym miejscu na świecie Twój zwierzak będzie czuł się jak we własnym domu.

More Information
SKU 99-1000196240
CPR item ID 1000196240
Marka Dormeo
Short Description

Dormeo od wielu lat oferuje produkty pozwalające cieszyć się zdrowym snem. Teraz komfortowy wypoczynek zapewnisz także swojemu pupilowi. Ergonomiczne legowisko Dormeo Ergo Pet Comfort wykonano z pianki z pamięcią kształtu Ecocell, dzięki czemu gwarantuje pełnię komfortu. Wodoodporne pokrowce możesz zdjąć i wyprać w temperaturze 40 stopni Celsjusza. Legowisko jest dostępne w dwóch rozmiarach.

Status Enabled
Publish Nie
Canonical Brand dormeo
Widziane w TV Nie
Use default grouped product design Nie
Dostępność online Nie
Promocjee Discounted
Product type Household
Enable export for this product Nie
Enable Google Nie
Enable Zbozi Nie
Number of installments 0
Write Your Own Review
You're reviewing:Legowisko Ergo Pet Comfort
Your Rating