Materac hybrydowy Dormeo Lux

Only %1 left
SKU
99-1000177647
Rating:
100 % of 100

Pierwszy materac Dormeo z warstwą lateksu idealnie podpierającą kręgosłup. Odpowiedni dla każdego, bez względu na wagę czy typ sylwetki. Świetnie sprawdza się do spania w pojedynkę lub we dwoje. Połączenie pianki Memory, Ecocell® Aerfoam, lateksu, sprężyn kieszeniowych zapewnia komfort na poziomie premium. Materac o wysokości 27 lub 30 cm wyróżnia się regulacją wysokości i twardości – H1 i H2.

 • Dormeo iMemory S Plus Mattress

  WYGODNIEJSZE WSTAWANIE

  Odpowiednia kombinacja pianek i sprężyn kieszeniowych oraz wysokość 30 cm ułatwia wstawanie, co docenią między innymi osoby z bólami stawów, pleców i o ograniczonej sprawności.

 • Dormeo iMemory S Plus Mattress

  DLA PAR O DUŻEJ RÓŻNICY W WADZE

  Materac gwarantuje wygodę obu osobom, ponieważ zapewnia punktowe podparcie, nie powoduje zapadania się i nie przenosi ruchów.

 • Dormeo iMemory S Plus Mattress

  PIANKA LATEKSOWA

  Pianka lateksowa zapewnia wygodę i amortyzację oraz optymalne podparcie, rozkładając równomiernie ciężar ciała i chroniąc przed naciskami. Dobrze wspiera kręgosłup i zapewnia mu prawidłowe ułożenie.

 • Dormeo iMemory S Plus Mattress

  15 LAT GWARANCJI

  Jesteśmy na tyle pewni wysokiej jakości naszych produktów, że możemy zaoferować Ci aż 15 lat gwarancji.

 • Dormeo iMemory S Plus Mattress

  DLA ALERGIKÓW

  Impregnacja CleanEffect® Essential™ na bazie naturalnego ekstraktu z margosa zapewnia ochronę przed roztoczami, bakteriami, drobnoustrojami i wirusami.

 • Dormeo iMemory S Plus Mattress

  REGULACJA TWARDOŚCI I WYSOKOŚCI

  Wolisz twardszą czy bardziej miękką powierzchnię snu? Dopasuj materac do swoich upodobań! Górną warstwę z pianki z pamięcią kształtu można odpiąć, zyskując twardszy materac.

 • Dormeo iMemory S Plus Mattress

  OPTYMALNA TEMPERATURA

  Pianka Aerfoam sprawia, że materac dynamicznie reguluje temperaturę podczas snu. Odprowadza nadmiar ciepła i zapobiega przegrzewaniu.

 • Dormeo iMemory S Plus Mattress

  5 STREF PODPARCIA

  Dzięki sprężynom kieszeniowym o różnej twardości jest to materac podzielony na 5 różnych stref podparcia dedykowanych dla różnych partii ciała.

Sposób na luksusowy sen

Materac Dormeo Lux jest synonimem luksusu. Wyprodukowany z materiałów najwyższej jakości łączy komfort snu oraz ergonomię. Dzięki temu zmienisz swoje łóżko w prawdziwą oazę odpoczynku, zapewniającą odprężenie dla ciała i umysłu. Będziesz delektować się wyjątkową wygodą od chwili położenia się do łóżka aż do momentu przebudzenia.

 • Materac z pianki z pamięcią kształtu

  Idealne dopasowanie do kształtu ciała

  Bez względu na to, czy śpisz w pojedynkę, czy z partnerem materac Dormeo Lux zapewni Ci komfortowy odpoczynek. Rozwiązanie idealnie dopasuje się do Twojej sylwetki oraz ciężaru ciała.

 • Dormeo Lux Mattress

  Warstwowa budowa redukująca nacisk

  Warstwa lateksu oraz pianek z pamięcią kształtu świetnie amortyzują ciało, rozkładając równomiernie jego ciężar i chroniąc przed naciskami.

 • Dormeo Lux Mattress

  DOSKONAŁY MATERAC DLA ALERGIKÓW

  Ten materac antyalergiczny wyposażono w impregnację, która gwarantują skuteczną ochronę przed roztoczami, bakteriami i drobnoustrojami. Działanie hipoalergiczne wykazuje też pianka Aerfoam, a naturalny lateks podnosi właściwości antybakteryjne i przeciwgrzybicze materaca.

Dlaczego materac lateksowy Domeo Lux jest tak wyjątkowy?

 • Elastyczność

  • Warstwa lateksu zapewnia naturalną elastyczność.
  • Dzięki lateksowej warstwie materac jest idealnie sprężysty i szybko reaguje na zmianę nacisku. Kładąc się na materacu, od razu poczujesz, jakbyś się w nim zanurzał, a przy tym rozkoszował się maksymalnym podparciem.
 • Idealne podparcie

  • Warstwa lateksu sprzyja odpowiedniemu ułożeniu kręgosłupa.
  • Cięższe partie ciała zanurzają się w niej, podczas gdy lżejsze zyskują doskonałe podparcie, dopasowane do anatomicznych krzywizn kręgosłupa.
  • Ponieważ pianka lateksowa nie wywiera nacisku na ciało, gwarantuje prawidłowe krążenie krwi.
 • Oddychalność

  • Pianka lateksowa ma otwartokomórkową strukturę zapewniającą doskonałą cyrkulację powietrza.
  • Poprzeczna perforacja lateksu gwarantuje dobrą oddychalność, co również zwiększa poziom higieny materaca.

Zajrzyj do wnętrza materaca Lux - najbardziej luksusowego materaca od Dormeo

wysokość: 30 cm

Materac z pianki wysokoelastycznej

NajedźKliknij  na obrazek, aby uzyskać szczegółowe informacje o produkcie.

 1. 3 cm pianki Ecocell®

  Pianka otwartokomórkowa najwyższej jakości zapewniająca idealne podparcie wszystkich partii ciała podczas snu. Zbudowana z maleńkich komórek wypełnionych powietrzem, jest oddychająca i bardzo elastyczna.

 2. 14 cm sprężyn kieszeniowych z 5 strefami komfortu

  Zapewniają jeszcze lepsze wsparcie punktowe i znakomite dopasowanie do ciała. Każda sprężyna jest zamknięta w osobnej kieszeni materiałowej. Dzięki temu sprężyny pracują niezależnie od siebie, reagując na nacisk wywierany wyłącznie na dany obszar materaca.

 3. 4 cm pianki lateksowej

  Zapewnia optymalne wsparcie dla kręgosłupa oraz stawów. Bardzo szybko reaguje na zmianę nacisku i błyskawicznie powraca do stanu pierwotnego. Dzięki poprzecznym perforacjom charakteryzuje się doskonałą oddychalnością

 4. 4 cm pianki AERFOAM

  Gwarantuje jeszcze większy komfort odpoczynku. Idealnie dopasowuje się do kształtu ciała, zmniejszając nacisk na mięśnie oraz kości.

 5. 1 cm włókniny poliestrowej

  Pozwala łączyć ze sobą poszczególne warstwy materaca.

 6. 3 cm pianki z pamięcią kształtu wszytej w pikowany pokrowiec

  Idealnie dopasowuje się do kształtu ciała i zapewnia ergonomiczne wsparcie dla wszystkich jego partii.

 7. Dzianinowy pokrowiec z impregnacją CleanEffect® Essential™

  Impregnacja CleanEffect® Essential™ zapewnia najskuteczniejszą ochronę przed roztoczami, bakteriami i drobnoustrojami. Pokrowiec można zdjąć i używać go w charakterze materaca nawierzchniowego.

 8. 4 uchwyty ułatwiające przenoszenie

 9. Dedykowana etykieta

Materac strefowy zapewniający maksimum podparcia

Ten wygodny materac strefowy posiada 5 sekcji, które zapewniają zróżnicowany poziom podparcia w poszczególnych obszarach. Dzięki temu pozwala na ułożenie kręgosłupa we właściwy sposób. U większości osób miednica i okolice bioder stanowią najcięższą partię ciała, dlatego środkowa strefa materaca ergonomicznego jest najtwardsza. Uda oraz ramiona potrzebują mniejszego podparcia, zatem w tych punktach materac strefowy jest bardziej miękki i umożliwia przyjemne zagłębienie. Głowa i stopy nie wymagają intensywnego podparcia, dlatego w przeznaczonych dla nich strefach jest ono umiarkowane.

Strefowy materac memory

Materac partnerski zapobiegający przenoszeniu ruchów

Często doświadczasz sytuacji, w której druga osoba zmienia pozycję w czasie snu, a Ty natychmiast się budzisz? Odpowiada za to przenoszenie ruchów, które stanowi problem w przypadku wielu materacy dla dwojga. Ten materac partnerski jest inny, ponieważ wykorzystuje technologię sprężyn kieszeniowych. Każda sprężyna zamknięta jest we własnej kieszeni materiałowej, dzięki czemu działają niezależnie. Takie rozwiązanie zapewnia optymalne punktowe podparcie. Materace dla par wyposażone w sprężyny kieszeniowe skutecznie zapobiegają również przenoszeniu ruchów. Jest to bardzo ważne, jeśli osoby śpiące razem mają różną wagę lub jedna z tych osób ma tendencję do niespokojnego snu.

Dormeo Lux Mattress

Idealny materac dla dwóch osób

Materac dla dwojga powinien być wielozadaniowy. Materac hybrydowy Lux jest zaprojektowany tak, żeby każda z osób odczuwała optymalne podparcie i odciążenie punktów nacisku. Bez względu na to, w jakiej pozycji śpisz i ile ważysz Ty oraz Twój partner, ten luksusowy materac dla par zapewni każdemu z Was prawidłowe podparcie bioder, ramion, głowy i nóg, a także kręgosłupa na każdym jego odcinku.

Strefowy materac memory

Komfortowy materac dla osób z nadwagą

Odpowiednie podparcie w czasie snu jest szczególnie istotne w przypadku osób o dużej masie ciała. Ten model to idealny materac dla otyłych, ponieważ jego konstrukcja dba o optymalną amortyzację. Sprężyny kieszeniowe są wystarczająco twarde, by zapewnić stabilne podparcie. Z kolei trzy rodzaje pianek tworzą komfortową warstwę skutecznie chroniącą przed naciskiem.

Dormeo Lux Mattress

Innowacyjna pianka Aerfoam

 • równomiernie rozkłada ciężar ciała i zmniejsza nacisk na wrażliwe punkty (odsłonięte części ciała, mięśnie i kości),
 • jest oddychająca dzięki strukturze otwartych komórek, które zapewniają stały przepływ powietrza przez blok pianki, a tym samym maksymalną higienę,
 • jest naturalnie hipoalergiczna, ponieważ stanowi nieprzyjazne środowisko dla drobnoustrojów i roztoczy,
 • szybko reaguje na temperaturę oddawaną przez ciało w trakcie snu i odprowadza ją, aby uniknąć przegrzewania.
Strefowy materac memory

Pianka Ecocell®

 • zapewnia doskonałe podparcie punktowe,
 • dopasowuje się do kształtów ciała, zapewniając komfort snu,
 • trójwymiarowa struktura komórkowa gwarantuje prawidłowy przepływ powietrza,
 • oddychający materiał sprawia, że środowisko snu jest suche, przyjemnie chłodne i higieniczne.
Dormeo Lux Mattress

Sprężyny kieszeniowe

 • zapewniają materacowi stabilność oraz zwiększają jego wysokość, dzięki czemu łatwiej jest wstać z łóżka,
 • są wyjątkowo oddychające, więc przyczyniają się do suchego i świeżego środowiska do snu,
 • doskonale dopasowują się do ciała i zapewniają wsparcie punktowe dzięki indywidualnym ruchom poszczególnych sprężyn znajdujących się w odrębnych kieszeniach,
 • zapobiegają przenoszeniu ruchów, dzięki czemu stanowią dobry wybór dla osób, które interesuje wygodny materac partnerski,
 • są niezwykle wytrzymałe i odporne na odkształcenia.
Strefowy materac memory

Pianka lateksowa

 • wyróżnia się wysoką sprężystością i szybką reakcją na zmiany nacisku, dzięki czemu dostosowuje się do kształtu ciała i pozycji snu,
 • jest uniwersalna, zapewnia zarówno wygodę jak i podparcie i stabilizację,
 • poprawia krążenie oraz pomaga uniknąć sztywności mięśni, ponieważ równomiernie rozkłada nacisk,
 • ma właściwości antygrzybiczne i antybakteryjne.
Dormeo Lux Mattress

Pianka Memory

 • doskonale dopasowuje się do kształtu ciała,
 • zapewnia optymalną amortyzację i równomiernie rozkłada ciężar,
 • chroni przed bólami mięśni i stawów oraz drętwieniem,
 • zapobiega niepożądanemu naciskowi,
 • jest hipoalergiczna - zapobiega namnażaniu się roztoczy, więc zapewnia higieniczne środowisko snu.
Strefowy materac memory

Higieniczna impregnacja CleanEffect® Essential™

 • chroni przed roztoczami, bakteriami, drobnoustrojami i wirusami,
 • zabezpiecza przed nieprzyjemnymi zapachami,
 • podnosi higienę snu i jest idealnym rozwiązaniem dla alergików,
 • zawiera naturalne wyciągi roślinne i CYNK.
Dormeo Lux Mattress
Dormeo iMemory S Plus Mattress
Dormeo iMemory S Plus Mattress

Jakość potwierdzona certyfikatami

Materace Dormeo przechodzą szereg różnych testów w laboratoriach na terenie całej Europy. Jednym z certyfikatów potwierdzających ich jakość jest ten, który otrzymaliśmy od TÜV Rheinland. Jest to dowód wysokiej jakości wykonania, wytrzymałości oraz 100% bezpieczeństwa naszych produktów.

Wierzymy, że materace Dormeo odmienią jakość Twojego snu, a tym samym życia. Właśnie dlatego dajemy Ci możliwość testowania każdego materaca aż przez 200 nocy. Jeśli materac nie sprosta Twoim wymaganiom lub został źle dobrany, możesz go zwrócić za darmo bez ponoszenia kosztów wysyłki.

Materac Dormeo Lux jest objęty rozszerzoną gwarancją aż do 15 lat na cały materac – rdzeń oraz pokrowiec. Dzięki temu możesz mieć pewność, że materac posłuży Ci przez długie lata!

Szybkie i proste przygotowanie do użytku

Twój nowy materac dotrze wprost do Twoich drzwi jako skompresowana rolka zapakowana w worek próżniowy oraz kartonowe pudełko owinięte dwiema warstwami folii. W ten sposób wysyłka spełnia ekologiczne standardy, a produkt dociera do Ciebie w idealnym stanie.

    • 1
     Unpacking Mattress - Step 1

     Ostrożnie przetnij folię nożyczkami, uważając, aby nie rozciąć torby, w którą jest zapakowany materac. Nie używaj noża.

    • 2
     Unpacking Mattress - Step 2

     Materac zapakowany w worek próżniowy połóż na łóżku. Ostrożnie przetnij worek wzdłuż krawędzi i wyjmij z niego materac.

    • 3
     Unpacking Mattress - Step 3

     Odczekaj ok. 8 godzin aż materac dobrze ułoży się na łóżku.

Stelaż to optymalne uzupełnienie materaca

 

Czy wiesz, że elastyczny stelaż wydłuży żywotność Twojego materaca i zapewni Ci więcej komfortu podczas snu? Drewniany stelaż gwarantuje prawidłowy przepływ powietrza, zapobiega deformacjom materaca i zmniejsza ryzyko rozwoju bakterii, grzybów oraz pleśni. Elastyczne listwy doskonale podpierają bryłę materaca i dopasowują się do jego kształtu. Dzięki temu materac jeszcze lepiej dostosowuje się do Twojej sylwetki.

Odkryj wysokiej jakości stelaże pod materac Dormeo!

SPRAWDŹ TUTAJ
More Information
SKU 99-1000177647
CPR item ID 1000177647
Status Enabled
Publish Tak
Marka Dormeo
Short Description

Pierwszy materac Dormeo z warstwą lateksu idealnie podpierającą kręgosłup. Odpowiedni dla każdego, bez względu na wagę czy typ sylwetki. Świetnie sprawdza się do spania w pojedynkę lub we dwoje. Połączenie pianki Memory, Ecocell® Aerfoam, lateksu, sprężyn kieszeniowych zapewnia komfort na poziomie premium. Materac o wysokości 27 lub 30 cm wyróżnia się regulacją wysokości i twardości – H1 i H2.

Canonical Brand dormeo
Widziane w TV Nie
Use default grouped product design Nie
Dostępność online Nie
Promocjee Discounted
Program Dormeo sypialnia
Linie Dormeo Harmony
Materiał Impregnacja antybakteryjna, Pianka Ecocell®, Sprężyny kieszeniowe
Twardość Miękki
Product type Mattress
Wypełnienie 4cm pianki poliuretanowej, 4cm powłoki lateksowej perforowanej, 14cm sprężyny kieszeniowe, 4cm pianki Ecocell
Poszewka 97% poliester, 3% elastan, 3cm pianka poliuretanowa
Impregnacja antybakteryjna Tak
Strefy rdzenia 5
Dual core Nie
Wysokość 30 cm
Pianka z pamięcią kształtu Nie
Odwracalny rdzeń Nie
Octaspring® Nie
Poszewka, którą można prać Tak
Enable export for this product Nie
Enable Google Nie
Google Categories Furniture > Beds & Accessories > Mattresses
Enable Zbozi Nie
Number of installments 0
Write Your Own Review
You're reviewing:Materac hybrydowy Dormeo Lux
Your Rating