Stelaż do łóżka Compact Flex Dormeo

Only %1 left
SKU
99-1000000702
Rating:
100 % of 100
As low as 319,99 zł Regular Price 399,99 zł
Wysokiej jakość trzystrefowy stelaż do łóżka Compact Flex to gwarancja maksymalnej wygody i długiej żywotności Twojego materaca. Brzozowe listewki dopasowują się do każdego Twojego ruchu na materacu i zapewniają mu odpowiednią wentylację, a wytrzymała bukowa rama zapewnia pełną stabilizację. Stelaż do łóżka dostępny jest w wielu standardowych i niestandardowych rozmiarach.

Elastyczny stelaż pod materac - maksymalny komfort wypoczynku

Czy wiesz, że odpowiedni stelaż pod materac może podnieść Twój komfort snu aż o 30%? Dzieje się tak dlatego, że wpływa on bezpośrednio na zdolności adaptacyjne Twojego materaca. To jednak nie wszystko, nieprawidłowe dno łóżka może nie tylko utrudnić pracę Twojego materaca, ale nawet skrócić jego żywotność. Właśnie dlatego tak ważny jest wybór stelaża elastycznego.

Compact Flex

Nieodpowiedni stelaż to niska jakość snu

Ważne jest, aby przy zakupie ramy łóżka zwrócić uwagę na to czy jest wyposażona w stelaż i jaki jest to rodzaj stelaża. Niektóre rozwiązania, choć wydają się profesjonalne lub ekonomiczne, mogą obniżyć jakość Twojego wypoczynku lub nawet zniszczyć Twój materac.

  • Dno łóżka w postaci jednolitej płyty uniemożliwia materacowi pełne dopasowywanie się do Twojego ciała i zmniejsza skuteczność stref podparcia. Dodatkowo takie rozwiązanie ogranicza jego oddychalność. Brak odpowiedniej cyrkulacji powietrza może powodować pojawienie się grzybów lub pleśni – nawet jeśli materac jest przed nimi zabezpieczony.
  • Nieelastyczny stelaż żebrowy wykonany z drewna lub metalu nie tylko ogranicza dopasowywanie się materaca, ale może powodować jego deformacje, a tym samym uszkodzić i skrócić jego żywotność. Odbije się on również niekorzystnie na ułożeniu Twojego kręgosłupa w czasie snu.
Compact Flex

Stelaż elastyczny to wysoka ergonomia snu

Stelaż do łóżka Compact Flex to proste rozwiązanie, które znacznie podniesie Twój komfort snu i pozwoli Ci cieszyć się Twoim idealnym materacem dłużej. Stelaż z solidną bukową ramą wyposażony jest w aż 28 elastycznych listewek brzozowych.

Drewno bukowe jest bardzo twarde i stabilizuje stelaż w ramie łóżka. Drewno brzozowe jest wytrzymałe i elastyczne, dzięki czemu dopasowuje się do każdego Twojego ruchu na materacu. Bukowe i brzozowe elementy łączą ze sobą sylikonowe, dopasowane elementy. Konstrukcja stelaża jest cicha i nie powoduje nieprzyjemnych dźwięków w trakcie użytkowania.

Compact Flex

Personalizowany stelaż dopasowany do Twoich potrzeb

Stelaż Compact Flex jest bardzo prosty w złożeniu i wyposażony w 5 podwójnych listewek z możliwością regulacji stopnia twardości w jego centralnej części. Skoncentrowane w jego środkowej części listewki podwójne dzielą go na 3 strefy podparcia – ramion, bioder oraz nóg, które indywidualnie dopasowują się do Twojego ciała i sprzyjają prawidłowemu ułożeniu ciała. Takie rozwiązanie pozwala dopasować stelaż idealnie do geometrii Twojego ciała i Twoich indywidualnych potrzeb.

Compact Flex

Stelaż pod materac – sposób na higieniczne środowisko snu

Odpowiednio dopasowany stelaż do łóżka wpływa również na prawidłowy przepływ powietrza przez materac. Dzięki temu zyskujesz pewność, że Twoje środowisko snu jest suche, oddychające i wolne od grzybów czy pleśni. To niezwykle ważne w przypadku osób skłonnych do uczuleń oraz wszystkich tych, którym zależy na maksymalnej higienie snu. Optymalna cyrkulacja powietrza to także odpowiednia temperatura. Docenisz to zwłaszcza podczas upalnych nocy, ciesząc się przyjemnym chłodem.

Compact Flex

Stelaż ergonomiczny Compact Flex:

  • jest łatwy w złożeniu i dostarczany w niewielkiej paczce,
  • łączy w sobie wytrzymałe drewno bukowe i elastyczne brzozowe,
  • jest trzystrefowy,
  • ma możliwość regulacji twardości w strefie bioder,
  • pozwala materacowi oddychać i zapobiega rozwojowi pleśni oraz grzybów,
  • chroni materac przed deformacją i wydłuża jego żywotność,
  • wzmacnia zdolności adaptacyjne materace,
  • zwiększa Twój komfort snu aż o 30%!
Compact Flex

Zamów niestandardowy rozmiar stelaża Compact Flex

Stelaż do łóżka Compact Flex to jedyny stelaż Dormeo, który produkujemy również w niestandardowych rozmiarach. Niestandardowe rozmiary stelaża produkowane są na zamówienie Klienta. Jeśli na liście dostępnych wymiarów nie znajdziesz takiego, którego potrzebujesz, skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo – sprawdzimy możliwość realizacji i zrobimy wycenę.

Compact Flex
More Information
SKU 99-1000000702
CPR item ID 1000000702
Status Enabled
Publish Nie
Marka Dormeo
Linie Dormeo Vitality
Short Description Wysokiej jakość trzystrefowy stelaż do łóżka Compact Flex to gwarancja maksymalnej wygody i długiej żywotności Twojego materaca. Brzozowe listewki dopasowują się do każdego Twojego ruchu na materacu i zapewniają mu odpowiednią wentylację, a wytrzymała bukowa rama zapewnia pełną stabilizację. Stelaż do łóżka dostępny jest w wielu standardowych i niestandardowych rozmiarach.
Canonical Brand dormeo
Widziane w TV Nie
Use default grouped product design Nie
Dostępność online Tak
Promocjee Discounted
Program Dormeo sypialnia
Product type Slats
Dodatkowe cechy Składane.
Material brzoza, buk
Adjustable incline Nie
Regulowana twardość Tak
Wymiary 70-140 cm x 190-200 cm
Maksymalna waga użytkownika 130 kg
Enable export for this product Nie
Enable Google Nie
Google Categories Furniture
Enable Zbozi Nie
Number of installments 0
Write Your Own Review
You're reviewing:Stelaż do łóżka Compact Flex Dormeo
Your Rating