Stelaż do łóżka elektryczny Trio Dormeo

Only %1 left
SKU
99-1000036920
Rating:
100 % of 100
As low as 1 899,99 zł Regular Price 1 999,99 zł
Pięciostrefowy stelaż elektryczny do łóżka Trio Flex to gwarancja maksymalnie komfortowego wypoczynku. 42 listewki elastyczne dopasują się do kształtu Twojego ciała, zapewnią oparcie Tobie i Twojemu materacowi oraz zadbają o pełną wentylację Twojej powierzchni spania. Cichy i ekologiczny silnik oraz intuicyjny pilot pozwolą Ci szybko wybrać jedną z 6 opcji ułożenia stelaża.

Elastyczny stelaż do łóżka – zdrowy i wygodny sen

Czy wiesz, że materac i poduszka to tylko 2 z 3 elementów wpływających na Twój wygodny i zdrowy sen? Stelaż, na którym umieszczasz materac, zwiększa komfort Twojego wypoczynku aż o 30%, jeśli zostanie odpowiednio dobrany do Twoich potrzeb. Niewłaściwy stelaż do łóżka może niestety pogorszyć jakość Twojego snu, a nawet uszkodzić materac. Właśnie dlatego tak ważny jest wybór stelaża elastycznego.

Stelaż elektryczny Trio

Odpowiedni stelaż do łóżka – podstawa komfortu podczas snu

Tym, czym zazwyczaj kierujesz się w pierwszej kolejności, wybierając ramę łóżka, jest wygląd – musi być dopasowany do stylu, w którym chcesz zaaranżować sypialnię. Równie ważne powinno być to, w jaki stelaż wyposażona jest rama, lub jaki stelaż do niej wybrać, jeśli jest taka możliwość. W tej kwestii szczególnie ważne jest szukanie rozwiązań profesjonalnych, a nie jedynie ekonomicznych, ponieważ te mogą nawet uszkodzić Twój materac.

Sprawiające wrażenie uniwersalnych jednolite płyty na dnie ramy łóżka znacznie zmniejszają adaptacyjność materaca oraz ograniczają w nim przepływ powietrza. To z kolei może skutkować pojawieniem się bakterii i grzybów. Nieelastyczne stelaże żebrowe z drewna lub metalu niosą ze sobą ryzyko deformacji materaca. Właśnie dlatego najlepszym rozwiązaniem jest elastyczny stelaż pod materac, który pozwoli w pełni wykorzystać możliwości Twojej powierzchni spania przez bardzo długi czas.

Stelaż elektryczny Trio

Ciesz się większą wygodą w swoim łóżku

Stelaż do łóżka Trio Flex to najbardziej luksusowy stelaż elastyczny Dormeo. Stanowi skuteczne rozwiązanie, które zwiększy Twój komfort snu i pozwoli Ci cieszyć się swoim materacem przez bardzo długi czas. Solidna rama z drewna bukowego wyposażona jest w aż 42 sprężyste listewki brzozowe, co oznacza maksymalne dopasowanie do Twojego ciała.

Drewno bukowe znane jest ze swojej twardości i wytrzymałości, dlatego zostało wybrane jako materiał do stabilnej ramy stelaża. Elastyczne listewki wykonane z równie wytrzymałej co sprężystej brzozy dopasują się do każdej zmiany pozycji Twojego ciała. Bukowe i brzozowe części łączą ze sobą silikonowe elementy. Taka konstrukcja stelaża pod materac sprawia, że jest on wyjątkowo cichy i nie powoduje żadnych dźwięków w trakcie użytkowania.

Trio Flex to elektryczny stelaż do łóżka, który można ułożyć aż na 6 różnych sposobów dzięki intuicyjnemu pilotowi. Cichy i ekologiczny silnik urządzenia pozwala na jego dyskretną regulację bez zakłócania spokoju innych domowników. Elektryczny stelaż pod materac to uniwersalne rozwiązanie, które sprawdzi się zarówno dla osób ceniących sobie komfort i możliwość personalizacji swojego miejsca snu, jak i u osób, które z powodów zdrowotnych lub wieku są zmuszone spędzać więcej czasu w łóżku.

Stelaż elektryczny Trio

Stelaż pod materac – sposób na higieniczne środowisko snu

Elastyczny stelaż do łóżka to gwarancja odpowiedniej cyrkulacji powietrza w Twoim materacu. Dzięki temu nie gromadzi się w nim nadmiar wilgoci oraz temperatury, które sprzyjają rozwojowi alergenów i patogenów. Odpowiedni przepływ powietrza to również właściwa temperatura w czasie snu, co jest istotne zwłaszcza w letnie noce.

Stelaż elektryczny Trio

Stelaż premium dopasowany do Twoich potrzeb

Stelaż pod materac Trio Flex to luksusowe uzupełnienie Twojej ramy łóżka. Większa ilość listewek niż w klasycznych stelażach sprawi, że materac będzie się jeszcze lepiej dopasowywał do Twojego ciała. Pilot pozwala ułożyć stelaż w jednej z 6 zaprogramowanych pozycji. W centralnej części znajduje się 9 podwójnych listewek z możliwością regulacji stopnia twardości dla odcinka lędźwiowego. Stelaż do łóżka podzielony jest na 5 stref, które indywidualnie dostosowują się do różnych partii ciała – głowy, ramion, bioder, nóg i stóp. Strefowość stelaża wpływa korzystnie na ułożenie kręgosłupa.

Pamiętaj, że jeśli Twój materac ma 5 stref podparcia, to stelaż do łóżka powinien go idealnie uzupełniać i zalecane jest, aby był podzielony na taką samą ilość stref. Pozwoli Ci to odpoczywać w maksymalnie komfortowym środowisku.

Stelaż elektryczny Trio

Stelaż elektryczny Trio Flex:

  • składa się z 42 listewek elastycznych, które zapewniają jeszcze lepsze dopasowanie,
  • jest wyposażony w cichy i ekologiczny silnik oraz pilot sterujący,
  • jest dostosowany do obciążenia punktowego do 130 kg,
  • jest pięciostrefowy,
  • ma możliwość regulacji twardości w środkowej części,
  • ma aż 6 zaprogramowanych ustawień,
  • zapewnia odpowiednią cyrkulację powietrza i zapobiega rozwojowi pleśni oraz grzybów,
  • zapobiega deformacji materaca i wydłuża czas jego żywotności,
  • zwiększa zdolność dopasowywania się materaca,
  • podnosi komfort Twojego snu aż o 30%.
Stelaż elektryczny Trio
More Information
SKU 99-1000036920
CPR item ID 1000036920
Status Enabled
Publish Nie
Marka Dormeo
Linie Dormeo Vitality
Short Description Pięciostrefowy stelaż elektryczny do łóżka Trio Flex to gwarancja maksymalnie komfortowego wypoczynku. 42 listewki elastyczne dopasują się do kształtu Twojego ciała, zapewnią oparcie Tobie i Twojemu materacowi oraz zadbają o pełną wentylację Twojej powierzchni spania. Cichy i ekologiczny silnik oraz intuicyjny pilot pozwolą Ci szybko wybrać jedną z 6 opcji ułożenia stelaża.
Canonical Brand dormeo
Widziane w TV Nie
Use default grouped product design Nie
Dostępność online Tak
Promocjee Discounted
Product type Slats
Program Dormeo sypialnia
Enable export for this product Nie
Enable Google Nie
Enable Zbozi Nie
Number of installments 0
Write Your Own Review
You're reviewing:Stelaż do łóżka elektryczny Trio Dormeo
Your Rating