Stelaż do łóżka Silver Flex

Only %1 left
SKU
99-1000000640
Rating:
100 % of 100
As low as 509,99 zł Regular Price 599,99 zł
Trzystrefowy stelaż do łóżka z podnoszonym zagłówkiem Silver Flex zapewni Ci wygodę i wydłuży żywotność Twojego materaca. Impregnowane jonami srebra listwy dopasowują się do Twoich ruchów na materacu i zapewniają cyrkulację powietrza, a solidna rama pełną stabilizację. Stelaż do łóżka dostępny jest w wielu standardowych i niestandardowych rozmiarach. Podnoszony zagłówek ma 12 ustawień wysokości.

Elastyczny stelaż do łózka – zdrowy i wygodny sen

Skuteczne rozwiązanie dla zdrowego i wygodnego snu to nie tylko materac i poduszka. Stelaż, na którym położysz Twój materac może zapewnić Ci aż 30% dodatkowego komfortu jeśli zostanie odpowiednio wybrany. Nieodpowiedni stelaż nie tylko pogorszy jakość Twojego snu, ale może nawet uszkodzić Twój materac. Właśnie dlatego tak ważny jest wybór stelaża elastycznego.

Silver Flex

Dlaczego warto wybrać odpowiedni stelaż do łóżka?

Tym, czym kierujesz się w pierwszej kolejności wybierając ramę łóżka jest wygląd – musi być dopasowany do stylu, w którym chcesz zaaranżować sypialnię. Tym co powinno być dla Ciebie równie ważne jest to w jaki stelaż wyposażona jest rama lub jaki stelaż do niej wybrać, jeśli jest taka możliwość. W tej kwestii szczególnie ważne jest szukanie rozwiązanie profesjonalnych, a nie ekonomicznych, ponieważ te mogą nawet uszkodzić Twój materac.

Sprawiające wrażenie uniwersalnych jednolite płyty na dnie ramy łózka znacznie zmniejszają adaptacyjność materaca oraz ograniczają w nim przepływ powietrza – co może skutkować pojawieniem się bakterii i grzybów. Nieelastyczne stelaże żebrowe z drewna lub metalu niosą ze sobą ryzyko deformacji materaca. Właśnie dlatego najlepszym rozwiązaniem jest elastyczny stelaż pod materac, który pozwoli w pełni wykorzystać możliwości Twojej powierzchni spania przez bardzo długi czas.

Silver Flex

Elastyczny drewniany stelaż do łóżka podnosi ergonomię snu

Stelaż do łóżka Silver Flex to skuteczne rozwiązanie, które znacznie poprawi Twój komfort snu i pozwoli Ci cieszyć się swoim materacem przez bardzo długi czas. Solidna rama z drewna bukowego wyposażona jest w aż 28 sprężystych listewek brzozowych.

Drewno bukowe znane jest ze swojej twardości i wytrzymałości, dlatego zostało wybrane jako materiał do stabilnej ramy stelaża. Elastyczne listewki wykonane zostały z równie wytrzymałej co sprężystej brzozy, dzięki czemu dopasują się do każdej zmiany pozycji Twojego ciała podczas snu. Bukowe i brzozowe częścią łącza ze sobą sylikonowe elementy. Taka konstrukcja stelaża sprawia, że jest on wyjątkowo cichy i nie powoduje żadnych dźwięków w trakcie użytkowania.

Stelaż do łóżka podnoszony – jeszcze więcej wygody na co dzień

Stelaż Silver Flex wyróżnia się podnoszonym zagłówkiem , który możesz ustawić na jednej z 12 wysokości. Jest to rozwiązanie dla osób, które wykorzystują łóżko nie tylko do spania, ale również jedzą w nim śniadania, oglądają telewizję czy czytają. Jeśli chodzi o stelaż do łóżka podnoszony zagłówek sprawdzi się również w przypadku osób zmuszonych do spędzania czasu w łóżku z powodów zdrowotnych.

Silver Flex

Zyskaj higieniczne środowisko snu, wybierając stelaż pod materac

Stelaż elastyczny to gwarancja odpowiedniej cyrkulacji powietrza w Twoim materacu. Dzięki temu nie gromadzi się w nim nadmiar wilgoci oraz temperatury, które sprzyjają rozwojowi bakterii i grzybów. Optymalny przepływ powietrza to również odpowiednia temperatura w czasie snu, co jest istotne zwłaszcza w cieplejsze noce.

Stelaż Silver Flex został wyposażony w dodatkową powłokę z jonami srebra o działaniu antybkateryjnym i antygrzybicznym. Dzięki niej możesz być pewny, że śpisz w środowisku całkowicie wolnym od bakterii i grzybów.

Silver Flex

Strefowy stelaż do łóżka zapewniający regulację twardości

Stelaż do łóżka Silver Flex jest bardzo prosty w złożeniu. Wyposażono go w 5 podwójnych listewek z możliwością regulacji stopnia twardości w jego centralnej części. Skoncentrowane środkowej partii listewki podwójne dzielą stelaż pod materac na3 strefy podparcia – ramion, bioder oraz nóg . Strefy te indywidualnie dopasowują się do Twojego ciała i sprzyjają jego prawidłowemu ułożeniu. Takie rozwiązanie pozwala idealnie dostosować stelaż do geometrii Twojego ciała i Twoich indywidualnych potrzeb.

Silver Flex

Regulowany stelaż do łóżka Silver Flex:

 • jest łatwy w złożeniu i dostarczany w niewielkiej paczce,
 • łączy w sobie wytrzymałą ramę bukową i elastyczne listwy brzozowe,
 • dostosowany do obciążenia punktowego do 130 kg
 • jest trzystrefowy,
 • ma możliwość regulacji twardości w środkowej części,
 • jego podnoszony zagłówek ma aż 12 ustawień wysokości,
 • powłoka z jonami srebra zapobiega namnażaniu się bakterii i alergenów,
 • zapewnia odpowiednią cyrkulację powietrza i zapobiega rozwojowi pleśni oraz grzybów,
 • zapobiega deformacji materaca i wydłuża czas jego żywotności,
 • zwiększa zdolność dopasowywania się materaca,
 • podnosi komfort Twojego snu aż o 30%!
Silver Flex
More Information
SKU 99-1000000640
CPR item ID 1000000640
Status Enabled
Publish Nie
Marka Dormeo
Linie Dormeo Vitality
Short Description Trzystrefowy stelaż do łóżka z podnoszonym zagłówkiem Silver Flex zapewni Ci wygodę i wydłuży żywotność Twojego materaca. Impregnowane jonami srebra listwy dopasowują się do Twoich ruchów na materacu i zapewniają cyrkulację powietrza, a solidna rama pełną stabilizację. Stelaż do łóżka dostępny jest w wielu standardowych i niestandardowych rozmiarach. Podnoszony zagłówek ma 12 ustawień wysokości.
Canonical Brand dormeo
Widziane w TV Nie
Use default grouped product design Nie
Dostępność online Tak
Promocjee Discounted
Product type Slats
Program Dormeo sypialnia
Enable export for this product Tak
Enable Google Nie
Google Categories Home & Garden
Google Description Stelaż do łóżka wykonany z drewna bukowego i brzozowego. Posiada 5 regulowanych listewek i 12-stopniową regulację wysokości. Dostępne różne rozmiary.
Enable Zbozi Nie
Number of installments 0
Write Your Own Review
You're reviewing:Stelaż do łóżka Silver Flex
Your Rating