Stelaż elastyczny Dormeo Easy Fix Flex

Only %1 left
SKU
99-1000232641
As low as 429,99 zł

Popraw swój komfort oraz żywotność materaca dzięki stelażowi Easy Fix Flex. Ten elastyczny stelaż pod materac składa się z 28 wytrzymałych listew, które dopasowują się do ciała. 4 listwy w odcinku lędźwiowym mają regulowaną twardość. Stelaż do łóżka zadba o odpowiednie oparcie, przepływ powietrza i higienę materaca. Wyprodukowano w Słowenii. Dostępny w 4 rozmiarach. Montaż w mniej niż 5 minut.

Zwiększ swój komfort snu nawet o 30%, wybierając elastyczny stelaż pod materac

Czy wiesz, że odpowiedni stelaż pod materac może podnieść Twój komfort snu aż o 30%? Dzieje się tak dlatego, że wpływa on bezpośrednio na zdolności adaptacyjne Twojego materaca. To jednak nie wszystko. Nieprawidłowe dno łóżka może nie tylko ograniczyć funkcjonalność Twojego materaca, ale nawet skrócić jego żywotność. Właśnie dlatego tak ważny jest wybór elastycznego stelaża do łóżka.

Zapewnij sobie i swojemu materacowi odpowiednie wsparcie

Przy zakupie ramy łóżka warto zwrócić uwagę na to, czy jest wyposażona w stelaż pod materac i jaki jest to rodzaj stelaża. Niektóre rozwiązania, choć wydają się profesjonalne lub ekonomiczne, mogą obniżyć jakość Twojego wypoczynku lub nawet uszkodzić Twój materac.

  • Dno łóżka w postaci jednolitej płyty uniemożliwia materacowi pełne dopasowywanie się do Twojego ciała i zmniejsza skuteczność stref podparcia. Dodatkowo takie rozwiązanie ogranicza jego oddychalność. Brak odpowiedniej cyrkulacji powietrza może powodować pojawienie się grzybów lub pleśni – nawet jeśli materac jest przed nimi zabezpieczony.
  • Nieelastyczny żebrowy stelaż do łóżka wykonany z drewna lub metalu nie tylko ogranicza dopasowywanie się materaca, ale może powodować jego deformacje, a tym samym uszkodzić i skrócić jego żywotność. Odbije się również niekorzystnie na ułożeniu Twojego kręgosłupa w czasie snu.
Dormeo Easy Fix Flex
  • Listwy wykonane z elastycznego drewna brzozowego dopasowują się do kształtu ciała, równomiernie rozprowadzają jego wagę i dbają o prawidłowe ułożenie kręgosłupa, przeciwdziałając bólowi.

  • Dormeo Easy Fix Flex

    Elastyczne suwaki na podwójnych listwach w odcinku lędźwiowym umożliwiają regulację stopnia twardości. Kiedy suwaki znajdują się bliżej siebie, listwy są bardziej miękkie, a kiedy dalej od siebie - są one bardziej twarde.

Przedłuż żywotność swojego materaca

Wykorzystując elastyczny stelaż do łóżka, przedłużasz żywotność swojego materaca, a tym samym możesz się cieszyć jego maksymalną jakością o wiele dłużej. Stelaż elastyczny zwiększa oddychalność Twojego materaca i zapobiega jego deformowaniu poprzez zapewnienie mu właściwego oparcia.

Lepsza cyrkulacja powietrza w materacu niesie ze sobą liczne korzyści:

  • obniża temperaturę panującą wewnątrz materaca, a tym samym wpływa na komfort Twojego snu.
  • pozwala zachować większą higienę środowiska snu i zapobiega rozwojowi bakterii, grzybów i roztoczy.

Stelaż elastyczny to gwarancja komfortu snu i dłuższej żywotności Twojego materaca.

Dormeo Easy Fix Flex

Stelaż pod materac łatwy w przygotowaniu do użytku

Elastyczny stelaż pod materac Easy Fix Flex jest łatwy w przygotowaniu do użytku. Złożenie go zajmuje nie więcej niż 5 minut.

Stelaż wystarczy odpakować, otworzyć i umieścić w ramie łóżka. Następnie należy umieścić materac na stelażu.

W środkowej części stelaża pod materac znajdują się podwójne listwy z możliwością regulacji twardości. Dzięki nim możesz dostosować stelaż pod materac do kształtu swojego ciała.

Dormeo Easy Fix Flex Dormeo Easy Fix Flex Dormeo Easy Fix Flex Dormeo Easy Fix Flex

Zapewnij sobie i swojemu materacowi odpowiednie wsparcie

Wysokiej jakości stelaże elastyczne muszą być wykonane z odpowiedniej jakości materiałów, które będą elastyczne, ale jednocześnie będą w stanie utrzymać łączną wagę materaca oraz Twojego ciała.

Rama stelaża elastycznego została wykonana z drewna bukowego. Jest ono jednym z najczęściej wykorzystywanych materiałów w produkcji mebli. Drewno bukowe jest wyjątkowo twarde, wytrzymałe, stabilne i łatwe w konserwacji.

Listwy elastyczne zostały wykonane z drewna brzozowego. Łączy ono w sobie wytrzymałość i elastyczność, dzięki czemu dopasowuje się do ułożenia Twojego ciała.

Dormeo Easy Fix Flex

Stelaż do łóżka w uniwersalnych rozmiarach i ekologicznym opakowaniu

Stelaż elastyczny dostępny jest w uniwersalnych i łatwych w transporcie rozmiarach: 70x200, 80x200, 90x200 i 140x200 cm. Stelaże są dopasowane zarówno do materacy jednoosobowych, jak i dwuosobowych. Oznacza to, że dla materaca o szerokości 160x200 cm należy dobrać 2 stelaże o wymiarach 80x200 cm. Jeden stelaż powinien być przeznaczony tylko dla jednej osoby o maksymalnej wadze 140 kg.

Stelaż pakowany jest w karton produkowany z materiałów pochodzących z odpowiedzialnych źródeł i nie zawiera w sobie plastiku.

More Information
SKU 99-1000232641
CPR item ID 1000232641
Status Enabled
Publish Tak
Marka Dormeo
Linie Dormeo Harmony
Short Description

Popraw swój komfort oraz żywotność materaca dzięki stelażowi Easy Fix Flex. Ten elastyczny stelaż pod materac składa się z 28 wytrzymałych listew, które dopasowują się do ciała. 4 listwy w odcinku lędźwiowym mają regulowaną twardość. Stelaż do łóżka zadba o odpowiednie oparcie, przepływ powietrza i higienę materaca. Wyprodukowano w Słowenii. Dostępny w 4 rozmiarach. Montaż w mniej niż 5 minut.

Canonical Brand dormeo
Widziane w TV Nie
Use default grouped product design Nie
Dostępność online Tak
Program Dormeo sypialnia
Enable export for this product Nie
Google Categories Furniture
Write Your Own Review
You're reviewing:Stelaż elastyczny Dormeo Easy Fix Flex
Your Rating